.


  Nasz zespół składa się z wysoce wyspecjalizowanych techników posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy na turbinach wiatrowych. Szkolenia u wiodących producentów pozwalają zapewnić nam najwyższą jakość i standard świadczonych przez nas usług.

  Działając w sektorze energii odnawialnej mamy świadomość jak ważnym elementem jest profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do kontaktu – chętnie podzielimy się swoją wiedzą i zbudujemy ofertę dostosowaną do potrzeb odbiorcy. Podejmujemy się realizacji projektów na terenie Polski i Europy.


SERWIS ZAWSZE NA CZAS !  Nagła usterka powoduje często stałe i szybko powiększające się straty - mając na uwadze specyfikę naszej branży doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważnym aspektem jest szybkość działania. Od chwili zgłoszenia usterki, aż do momentu zakończenia naszych prac staramy się, aby wszystko przebiegało sprawnie, a cały proces realizacji zlecenia był możliwie krótki.e-mail: biuro@myropes.pl
T: +48 505 119 415

© Copyright 2018 MYROPES. Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, rozpowszechnianie i powielanie zdjęć, materiałów lub treści bez zezwolenia zabronione.

Website designe by: MYROPES